home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dumitru Corneliu Vlad Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin 48 56 104 calificat
2 Costea Calin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 33 64 97
3 Manea Razvan Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin, Benghe Adrian 0 83 83
4 Iordache Cristiana Paula Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 15 61 76
5 Tataru Mihai Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin, Benghe Adrian 55 13 68
6 Lovin Luca Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Diana 53 5 58
7 Barbulescu Octavian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Diana 48 9 57
8 Dumbrava Horatiu Razvan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin 48 5 53
9 Ionita Mihai-Sebastian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 23 30 53
10 Necula Constantin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 39 0 39
11 Deaconu Stefan Eduard Colegiul National "Ion C. Bratianut" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian 18 5 23
12 Molete Alexandru Valentin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian 18 18
13 Enescu Tudor Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian 0 16 16
14 Nen Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina 0 16 16
15 Dinoiu Damian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina 15 0 15
16 Enache Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Benghe Adrian 15 0 15
17 Ene Andrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 5 8 13
18 Cristescu Dan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina 10 0 10
19 Moloceniuc Alexandru George Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin 10 0 10
20 Savu Mihai Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 0 5 5
21 Dumitru Cristian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 4 0 4
22 Botoghina Matei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin 0 0 0
23 Ciolca Andrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 0 0
24 Cujba Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela 0 0 0
25 Marinescu Robert Octavian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 0 0
26 Minca Andrei-Mihai Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" Mioveni Habuc Stefanita 0 0
27 Mirea Adelin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 0
28 Nedelcescu Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 0 0 0
29 Negru Alexandru Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 0 0 0
30 Oae Stefan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Negrilescu Nicolae 0 0 0
31 Plesa Ionut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Negrilescu Nicolae 0 0 0
32 Rotaru Horia Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona 0
33 Serafim Dionisie Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Savu Alina 0 0
34 Simion Valentin Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 0
35 Stoica Cosmin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 0 0
36 Ungureanu Ruxandra Andreea Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro