home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Streche Robert Catalin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 72 100 172 calificat
2 Tanase Cosmin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 66 20 86 calificat
3 Tircomnicu Nicoleta Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana 45 20 65
4 Ionescu Alexandru Cristian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 24 20 44
5 Olteanu Vlad Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana 24 20 44
6 Popescu Alexandru Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta 24 20 44
7 Sirboiu Codrin Ioan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 24 20 44
8 Olarescu Rares Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 24 0 24
9 Georgescu Stefan Paul Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 3 20 23
10 Ghita Alexandru Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 3 20 23
11 Ilie Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 3 20 23
12 Olaru Eduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 3 20 23
13 Chiriţa Paul Ştefan Colegiul Naţional "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 0 20 20
14 Marașescu-Duran Antonio Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru 0 20 20
15 Arsene Paul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Savu Alina 3 0 3
16 Neata Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian 3 0 3
17 Rachieru Dragos Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 3 0 3
18 Sarboiu Felix Vlad Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 3 0 3
19 Tarabega Vlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana 3 0 3
20 Turturica Vlad Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana 3 0 3
21 Grigore Stefan Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 0 2 2
22 Bratescu Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Octavian, Badescu Adriana 0 0 0
23 Doica Octavian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian 0 0 0
24 Ferecatu Ioana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0
25 Moneanu Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Savu Alina 0
26 Pacioianu Mihai David Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 0
27 Rosu David Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 0
28 Stanescu Daliana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro