home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Binica Nicolae Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 100 100 200 calificat
2 Oncescu Costin Andrei Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian, Voroneanu Radu, Heidelbacher Andrei 100 100 200 calificat
3 Centiu Emil-Vasilian Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 65 70 135 calificat
4 Marinescu Sebastian Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 100 35 135 calificat
5 Mirica Fanel Catalin Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 95 40 135 calificat
6 Ciobanu Valentin Eduard Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 80 40 120 calificat
7 Dutulescu Andreea Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 80 35 115 calificat
8 Irimia Rares Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 80 30 110
9 Baruta Mihail Daniel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 59 25 84
10 Ion David-Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Enache Nicoleta 40 40 80
11 Rica Radu Leonard Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 40 25 65
12 Pisica Alin Georgian Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 20 25 45
13 Cirstea Natasa Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 20 20 40
14 Dragomir Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 20 20 40
15 Iancu Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 20 20 40
16 Miu Raluca Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 20 20 40
17 Mitoi Victor Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 30 5 35
18 Pufu Andra Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 20 15 35
19 Sevciuc Ionut Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 20 15 35
20 Bacarcea Diana Paula Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 30 30
21 Buzoi Bianca Nicoleta Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela 20 10 30
22 Cioboata Mihai Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 30 0 30
23 Dumitrescu Teodor Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 10 20 30
24 Topala Andrei Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 10 20 30
25 Cantu Teodora Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 10 15 25
26 Matei Petrut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 14 10 24
27 Petrescu Eryk Louis Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 21 21
28 Cirstea Madalina Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 20 0 20
29 Diaconescu Radu Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 5 15 20
30 Enache Carla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 20 20
31 Manolea Dragos Gabriel Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 20 0 20
32 Stoica Andrei Toma Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina 20 0 20
33 Tita Andrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae 20 0 20
34 Ciobanu Alin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 11 11
35 Onea Roxana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 5 5 10
36 Marin Ioana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie 5 5
37 Avasiloaiei-Comanescu Octavian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel 0 0 0
38 Grigore Armand Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru 0
39 Piciu Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian 0 0
40 Vorovenci Seban Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro