home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tamio Nakajima Liceul Vocațional Pedagogic "N. BOLCAȘ" Beiuș Rotar Dorin-Mircea 100 78 178 calificat
2 Popovici Andrei Sorin Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 43 100 143 calificat
3 Botici Alexandru Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 28 46 74 calificat
4 Fitero Isabela Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 43 7 50
5 Paul-Todea Nicodin Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Tanta HODISAN 48 0 48
6 Ille Laurentiu Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina 43 0 43
7 Cazacu Eduard Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 0 39 39
8 Cosma Andreea Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 33 0 33
9 Kovacs Ferenc Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Istvan Zoltan 28 0 28
10 Leucuta Andrei Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 28 0 28
11 Ardelean Tudor Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan 23 1 24
12 Gaidos Benjamin Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian 23 0 23
13 Roman Teodora Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 18 0 18
14 Bota Razvan Marius Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan 8 0 8
15 Hapa Arthemis Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 0 8 8
16 Puscas Sergiu George Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan 4 4 8
17 Kovacs Adam Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko 0 6 6
18 Ciuciu-Kiss Jenifer-Tabita Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Nagy Istvan 0 4 4
19 Cuc Ionut Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina 0 2 2
20 Horia Paulas Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela 0 2 2
21 Carla Florian Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 0 0 0
22 Grama Tania Andreea Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 0
23 Hava Ionut Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Galea Florentina 0
24 Lakatos Tamas Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko 0 0 0
25 Razi Alexis Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Bolea Cristina 0
26 Roman George Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Galea Florentina 0 0 0
27 Trifan Titus Liceul Teologic Baptist "EMANUEL" Oradea Opris Dorin 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro