home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pinta Titus Octavian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 63 20 83 calificat
2 Jurca Eduard Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 66 10 76 calificat
3 Ardelean Alexandru Andrei Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 24 20 44
4 Horosnyi Zsolt Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Nagy Zoltan 24 20 44
5 Kele Raul Cristian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 24 20 44
6 Cicortas Serban Eugen Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan 21 20 41
7 Lorincz Antonio Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 24 12 36
8 Iova Rares Ionut Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 3 20 23
9 Plesa Mihai Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela 3 20 23
10 Frantiu Mihai Andrei Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 0 20 20
11 Gheorghe Bogdan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Ioana Luncan 0 20 20
12 Berei David Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Vad Zoltán 3 8 11
13 Codila Ovidiu Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 3 0 3
14 Groza Razvan Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Bara Adela 3 0 3
15 Major Zsolt Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla 3 0 3
16 Radu Vlad-Andrei Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 3 0 3
17 Szel Adam Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla 3 0 3
18 Berecki Edmond Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Molnar Csilla 0 2 2
19 Andru George Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beius Hora Florentina 0 0 0
20 Bar Septimiu-Laurentiu Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 0 0 0
21 Boros Florin Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian 0 0 0
22 Buda Tibor Daniel Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Vad Zoltán 0 0 0
23 Chise Bogdan Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian 0 0 0
24 Dumuta Alexandru Colegiul Național "SAMUIL VULCAN" Beiuș Hora Florentina 0 0 0
25 Herman Alexandra Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Sadoveanu Georgeta 0 0 0
26 Patcas Raul Florin Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter 0 0 0
27 Ungur Maria Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro