home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bihor

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Foica Rares Liceul Teoretic "ONISIFOR GHIBU" Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 80 20 100 calificat
2 David Razvan Dan Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita, Adrian Nita 40 45 85 calificat
3 Micula Cristina Gabriela Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Maria Nita , Adrian Nita 40 20 60
4 Coita Raul George Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei 55 0 55
5 Bora Vlad Colegiul Național "AVRAM IANCU" Ștei Crisan Simona 25 20 45
6 Malan Abele Liceul Teoretic "ONISIFOR GHIBU" Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina 25 20 45
7 Platona Gheorghe Marian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei 22 20 42
8 Farcau Emanuel Liceul Teologic Penticostal "BETEL" Oradea Hodut Adrian 20 20 40
9 Balla Cristofer-Marcus Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 20 5 25
10 Hort Daniel-Bogdan Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 25 0 25
11 Bondor Dan George Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei 20 0 20
12 Ples Stefan Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 20 0 20
13 Tanc Andrei Cristian Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei 20 0 20
14 Berinde Rares Vlad Colegiul Național "EMANUIL GOJDU" Oradea Corina Simona Matei 10 0 10
15 Kadar Gergo Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko 5 0 5
16 Micle Mircea Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter 5 0 5
17 Mike Ábel Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Teutsch Tünde 5 0 5
18 Bagi Nora Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko 0 0 0
19 Baiduc Stefan Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter 0 0 0
20 Bodi Timea Liceul Teoretic "ARANY JÁNOS" Salonta Nagy Ildiko 0 0 0
21 Flora Adrian-Mihai Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Kelemen Erzsébet 0 0 0
22 Laza Bogdan Colegiul Național "TEODOR NEȘ" Salonta Illyes Lajos Demeter 0 0 0
23 Pap-Balint Gergo Liceul Teoretic "ADY ENDRE" Oradea Kotro Laszlo Lehel 0 0 0
24 Talinger Márk Colegiul Național "MIHAI EMINESCU" Oradea Teutsch Tünde 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro