home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Jurj Flaviu-Andrei Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Pop Ioan / Candale Silviu 48 100 148 calificat
2 Paşcu Maria Florina Aura Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan 85 36 121 calificat
3 Căldărea Cristian-Daniel Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Simion Strugar / Constantin Gălăţan 25 86 111 calificat
4 Deuș Gheorghe - Matei Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana 85 0 85
5 Pop Răzvan Mihai Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan 48 8 56
6 Axinie Răzvan Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Simion Strugar / Constantin Gălăţan 0 35 35
7 Moldovan Victor Sever Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan 33 0 33
8 Iacobuți Marian - Narcis Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana 28 0 28
9 Carhaţ Eusebiu Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana 25 0 25
10 Florea Adrian Paul Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana 0 24 24
11 Gavrilaş Andrei Cosmin Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu 0 20 20
12 Mititean Adorian-Gabriel Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar 5 0 5
13 Anbruş Ioana-Andreea Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan 0 0 0
14 Anti Bogdan Colegiul National "Liviu Rebreanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu 0 0 0
15 Berari Raul Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Pop Ioan / Candale Silviu 0 0 0
16 Bosbiciu Liviu-Paul Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar 0
17 Dumitru Vlad Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana 0 0 0
18 Flămând Norbert Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Lungu Iudit 0
19 Gherghel Laura Antonia Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu 0 0 0
20 Hiticaş Claudiu Emanuel Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana 0 0 0
21 Mărginean Teodora Irina Colegiul Național ”Liviu Rebreanu” Bistrița Candale Silviu / Pop Ioan 0 0 0
22 Peter Daiana Ionuţa Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana 0 0 0
23 Pop Ioan-Marian-Cătălin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Popițan Liliana 0 0 0
24 Rusu Radu Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Ciobanu Adriana 0 0 0
25 Silaşi Iulia Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Candale Silviu / Pop Ioan 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro