home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Bistrita-Nasaud

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Potra Vlad Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 72 60 132 calificat
2 Moisil Adriana Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 30 100 130 calificat
3 Dreptate Alexandru Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 66 0 66
4 Pīslaru Diana Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 0 52 52
5 Buhai Alexandru Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 30 20 50
6 Păiuş Teodor Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 30 20 50
7 Pop Iuliu Bogdan Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 24 20 44
8 Hangan Emilia Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 3 20 23
9 Ignătuş Raul Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 3 20 23
10 Slusariuc Dan-Dragos-Nicolae Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Nicoară Pavel / Gălățan Constantin 3 20 23
11 Chilom Mircea Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 0 20 20
12 Dunca-Dohotar Mircea Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 0 20 20
13 Fetti Daniel Colegiul Naţional "George Coşbuc" Năsăud Marius-Gabriel Lazăr 0 20 20
14 Hangan Florin Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 0 20 20
15 Todoran Ana Corina Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 0 20 20
16 Ciurdărean Andrei Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa Gălăţan Constantin /Gălăţan Susana 3 0 3
17 Andraş Felix Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Simion Strugar 0 0 0
18 Cicai Emanuel Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar 0 0 0
19 Coptil Sergiu-Raul Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Bīz Maria Felicia / Gălățan Constantin 0 0 0
20 Dos Andrei-Cristian Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Bīz Maria Felicia / Gălățan Constantin 0 0 0
21 Gergely David Colegiul Naţional "Petru Rareş" Beclean Nicula Cristian/Măierean Ovidiu 0 0 0
22 Lazăr Vlad Colegiul National "George Coşbuc" Năsăud Marius-Gabriel Lazăr 0 0 0
23 Moldoveanu Florin Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud Simion Strugar 0 0 0
24 Rus David-Gheorghe Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Nicoară Pavel 0 0 0
25 Savin Ioan Cătălin Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu 0
26 Sfechiș Alin Colegiul Tehnic INFOEL Bistrița Bīz Maria Felicia / Gălățan Constantin 0
27 Suciu-Hari Patrick Claudiu Colegiul Naţional "Andrei Mureşanu" Bistriţa Furedi Carmen / Eugen Neamţiu 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro