home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 STRÎMBU Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Claudia PUIA, Carmen GEOGE 30 100 130 calificat
2 NACU Cristian Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Laura NIŢULESCU, Maria BURCUŢĂ 24 76 100 calificat
3 GORAN Constantin Cornel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Laura NIŢULESCU, Maria BURCUŢĂ 51 36 87 calificat
4 MIRCEA Sorin Sebastian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Felicia PĂCURAR 44 28 72
5 NEAMȚU Sergiu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT, Valentina GAL 30 20 50
6 BELCIN Andrei Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Claudia PUIA, Carmen GEOGE 24 0 24
7 BULMEZ Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT, Valentina GAL 0 20 20
8 DUMA Laurențiu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Laura NIŢULESCU, Maria BURCUŢĂ 0 20 20
9 FRĂŢILĂ Florin Ovidiu Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Claudia PUIA, Carmen GEOGE 0 20 20
10 LINA Luca Cristian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Maria POPOVICI 0 20 20
11 PANTEA Ștefan Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Diana BĂRBAT, Valentina GAL 0 12 12
12 TRETT Ștefan Michael Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Ciprian GHIŞE, Milena POPA 0 6 6
13 CSUKÁS Botond Colegiul Naţional "Áprily Lajos", Braşov Ferenc BÁLINT 3 0 3
14 DOGAR Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL 3 0 3
15 BELTECHI Rareş Colegiul Naţional "Radu Negru", Făgăraş Daniela DOBRIN 0 0 0
16 BENEDEK Zoltán Colegiul Naţional "Áprily Lajos", Braşov Ferenc BÁLINT 0 0 0
17 COJANU Dragoș Nicolae Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Maria POPOVICI, Mihaela VOLMER 0 0 0
18 HANDOLESCU Radu Colegiul Naţional "Radu Negru", Făgăraş Daniela SUCIU 0 0 0
19 NĂSUI Șerban Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Ciprian GHIŞE, Milena POPA 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro