home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Brasov

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CHIŢU Andrei Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 65 0 65 calificat
2 FODOR Alexandru Tudor Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 40 20 60
3 TURICĂ Leonard Petru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Gabriela TUTUNEA, Carmen GEOGE 30 30 60
4 RAUCA Paul Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL 25 25 50
5 CODREA Paul Andrei Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA 20 20 40
6 GRAMA Andrei Cornel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL 21 15 36
7 DUMITRESCU George Mihai Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 20 15 35
8 FRÂNCU Alexandra Denisa Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA 20 5 25
9 NĂSTASE Radu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Milena POPA 20 5 25
10 BENCHEA Alexandru Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Maria BURCUŢĂ, Diana BĂRBAT 0 20 20
11 CAMEN Ioan Gabriel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Alexandra CRĂCIUN, Valentina GAL 20 0 20
12 GHEORGHE Victor Ştefan Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 20 0 20
13 MĂRILĂ Mircea Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 20 0 20
14 SOÓS Márton Colegiul Naţional "Áprily Lajos", Braşov Éva VRENCIAN 20 0 20
15 DRĂGULESCU Sonia Colegiul Naţional "Radu Negru", Făgăraş Daniela DOBRIN 10 0 10
16 POMÎRLEANU Sebastian Mihai Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 10 0 10
17 STOIAN Mihai Colegiul Naţional "Unirea", Braşov Florica STOIAN 5 5 10
18 RUS Cristin Liviu Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE 4 5 9
19 ŞUŞU Flavius Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE 0 5 5
20 BÂNZARU-PLEŞA Petre Ionatan Colegiul Naţional "Unirea", Braşov Florica STOIAN 5 0 5
21 MANTALE Daniel Colegiul Naţional de Informatică "Gr. Moisil", Braşov Liliana COMARNIC, Ciprian GHIŞE 5 0 5
22 RADU Ștefan Marian Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Mihaela VOLMER, Maria POPOVICI 5 0 5
23 DRAGOMIR Manuel Alexandru Colegiul Naţional "Andrei Şaguna", Braşov Adrian MODRIŞAN, Carmen GEOGE 0 0 0
24 TIMARU Vlad Ionuţ Colegiul Naţional "Dr. Ioan Meşotă", Braşov Mihaela VOLMER, Maria POPOVICI 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro