home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Bacotiu Octavian Gabriel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu 25 100 125 calificat
2 Hasmasan Dragos Catalin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu 15 100 115 calificat
3 Craciun Maria-Nicoleta Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 0 85 85
4 Persa Vlad Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia 33 52 85 calificat
5 Miron Claudiu Dănu? Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 23 48 71
6 Stan Andrei Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 43 24 67
7 Sbera Catalin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 28 28 56
8 Zuniga Andru Felipe Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 53 0 53
9 Ciubotariu Sergiu Mihai Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa 0 48 48
10 Persa Paul Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Adina , Giurgea Mihaela 33 11 44
11 Ferco Beatrice Zina Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu 28 11 39
12 Constantin Bogdan-Marius Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia 23 15 38
13 Martis Vian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia 38 0 38
14 Varvara Dragos Mihai Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 0 36 36
15 Preda Rares Mihai Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana,Oprea Ioana 33 0 33
16 Sipos Eduard Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 24 8 32
17 Cristurean Roxana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 15 16 31
18 Iuga Felicia-Maria Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 10 20 30
19 Adochiei Vlad Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Haidu Simona , Petrilă Sonia 28 28
20 Damian Ovidiu Cristian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 23 4 27
21 Moldovan Iulia Cristiana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 15 12 27
22 Bodea Adonis Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 20 5 25
23 Cheres Ioana Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana,Oprea Ioana 25 0 25
24 Pop Marcus Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia 0 25 25
25 Preotu Andrei Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia 23 0 23
26 Chis Andrei Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 22 22
27 Tudorut Drago? Florin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 9 12 21
28 Gatea Andrei Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia 10 8 18
29 Kiss Claudiu Florin Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 18 18
30 Streza Rares Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Ilea Lucian 0 15 15
31 Colhon Andrei-Radu Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 5 8 13
32 Pasca Alicia- Vanessa Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana 5 4 9
33 Vancea Andra Laura Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 0 7 7
34 Manea Luca Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana 5 5
35 Menyhart Robert Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 5 0 5
36 Cuciureanu Victor-Alexandru Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 0 4 4
37 Matei Ionut Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Bălan Adina 0 4 4
38 Bacea Tudor Ovidiu Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa 0 0
39 Costenar Gabriel Anania Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 0 0 0
40 Huluban Sergiu Marin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa 0 0 0
41 Kemenes Krisztian Zsolt Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 0 0
42 Muresan Bogdan Emanuel Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela 0
43 Ploscar Sergiu Răzvan Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Racolța Andreea 0
44 Vaduva Mihai-Alexandru Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Lapustea Anca 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro