home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nechita Sebastian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina 100 100 200 calificat
2 Lup Vasile Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela 51 100 151 calificat
3 Farcas Calin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida 24 100 124 calificat
4 Petrutiu Paul Gabriel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida 45 20 65
5 Catana Tudor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Crina Salantiu 24 20 44
6 Chis Dragos Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona 24 20 44
7 Trifon Titus Traian Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela 24 20 44
8 Bia Beniamin Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Pop Daniela , Miron Florin 21 20 41
9 Maier Raul Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela 28 28
10 Szekely Szabolcs Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal 24 24
11 Balazs Zoltan Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal 3 20 23
12 Chelaru Ian Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela 3 20 23
13 Florea Gabriel Alin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan 3 20 23
14 Helmer Robert Paul Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida 3 20 23
15 Luca Ionut Daniel Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida 3 20 23
16 Faur Bianca Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela 3 18 21
17 Faur Adrian Catalin Colegiul Pedagogic "Gheorghe Lazar" Cluj-Napoca Gligor Gabriela 0 20 20
18 Miron Oana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela 0 20 20
19 Muresan Alex Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Cheres Adriana,Oprea Ioana 0 20 20
20 Radu Aron Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla Vadan Cosmina 0 20 20
21 Sera David Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina 20 20
22 Bonta Florin Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Pintea Adrian Doru 0
23 Campean Bogdan Mihai Liceul Teoretic "Ana Ipatescu" Gherla Vadan Cosmina 0 0 0
24 Dan David Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela 0 0 0
25 Mardari Igor Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Haidu Simona 0 0 0
26 Timofte Maximillian Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Ilea Lucian 0 0
27 Vidrean Bogdan Calin Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Crina Salantiu 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro