home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Cluj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Velea Alexandru Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Bălan Adina 100 100 200 calificat
2 Bodea Nicolae Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 100 84 184 calificat
3 Rogoz Bogdan Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu 45 20 65 calificat
4 Rad Diana Colegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin , Pop Daniela 45 12 57
5 Bako Bencze Liceul Teoretic "Apaczai Cs. J." Cluj-Napoca Ghevald Júlia 30 20 50
6 Trută Emanuel Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Bălan Adina 30 20 50
7 Vidrascu Nicu Traian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Bodea Nicolae 24 20 44
8 Zirbo Filip Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 24 20 44
9 Oltean Victor Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida 15 20 35
10 Boieru Luca Sebastian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida 24 24
11 Andrei Dan Adrian Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Dana Vaida 3 20 23
12 Fodor Zoltan Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 3 20 23
13 Ivan Diana-Cerasela Liceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela 3 20 23
14 Ujvari Mark-Sandor Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 3 20 23
15 Vulpe Antoniu Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 21 21
16 Litan Virgil Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Chereş Adriana, Muntean Mihaela 3 12 15
17 Lucacel Razvan Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu 0 12 12
18 Fina Akos-Laszlo Liceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde 3 0 3
19 Belc Alex Paul Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa 0 0 0
20 Csakany Cristian Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu 0 0
21 Lukacs Daniel-Matyas Liceul Teoretic "Apaczai Cs. J." Cluj-Napoca Ghevald Júlia 0 0
22 Misin Anca Liceul Teoretic "Petru Maior" Gherla Fort Cosmina 0 0
23 Popa Ciprian Ionel Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brindusa , Chitiul Daniela 0 0
24 Pricop Adrian Catalin Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro