home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Dolj

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Oprea Alexandru Gabriel Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 45 100 145 calificat
2 Filimon Radu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 75 25 100 calificat
3 Lemeni Ioan Codrut Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 65 35 100 calificat
4 Lungu Razvan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 75 20 95 calificat
5 Toporan Radu Gabriel Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Grindeanu Mihaela 55 35 90
6 Badea Ovidiu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 65 20 85
7 Marculescu Diana Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 60 15 75
8 Zanfir Bogdan Andrei Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Dochia Marinela 50 20 70
9 Buzatu Alin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 40 25 65
10 Sandu Andreea Claudia Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Nicoli Marius 45 20 65
11 Draghici Bogdan Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 40 15 55
12 Berceanu Adrian-Florin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 25 25 50
13 Stefan Paul Ciprian Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 25 25 50
14 Stroie Dan Dumitru Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Grindeanu Mihaela 25 25 50
15 Gavril Bogdan-Mircea Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 25 20 45
16 Boanta Valentin Razvan Liceul Teoretic "Independenta" Calafat Miu Mihaela Camelia 20 20 40
17 Stefanescu Adrian Florin Colegiul National \"Fratii Buzesti\" Craiova Dochia Marinela 20 20 40
18 Duican Mihnea Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 11 20 31
19 Padureanu Alex Dorinel Liceul Teoretic \"Independenta\" Calafat Miu Mihaela Camelia 20 5 25
20 Ghita Ramona Gabriela Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 20 0 20
21 Marcu Andrei Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin 0 20 20
22 Marut Florin Viorel Liceul Teoretic "Independenta" Calafat Miu Mihaela Camelia 20 0 20
23 Mesina Radu Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 6 0 6
24 Bina Victor Colegiul National "Elena Cuza" Craiova Petre Carmen 1 0 1
25 Bistriceanu Adelina Marinela Liceul Teoretic \"Independenta\" Calafat Miu Mihaela Camelia 0 0 0
26 Etegan Valentina Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 0
27 Giurca Florin Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 0
28 Predi Dragos Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 0
29 Salom Armand Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin 0
30 Stefanescu Alexandru Colegiul National "Carol I" Craiova Niculescu Florin 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro