home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Harghita

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tankó-Gábor Tihamér Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 78 20 98
2 Csáki Hunor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 43 17 60 calificat
3 Tófalvi Tamás Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 10 48 58
4 Kovács Róbert Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 33 19 52
5 Szász Attila Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 5 44 49
6 Baja Zsolt Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 0 39 39
7 Szabó Bence Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 15 15 30
8 Dobos Zsolt Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 28 0 28
9 Ferencz Zsolt Liceul Teoretic "Tamási Áron" Odorheiu Secuiesc Dénes Ildikó 9 19 28
10 Veress Szilárd Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 25 0 25
11 Török Miklós-Levente Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 24 0 24
12 Gábor Lukács Zoltán Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 0 8 8
13 Kecseti István Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 5 0 5
14 Neacșu  Viktor Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 5 0 5
15 Balázs Márk Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 0 0 0
16 Gere  Attila Liceul Teoretic Márton Áron Miercurea Ciuc Csomós Róbert 0 0 0
17 Sáska Előd Liceul Teoretic Salamon Ernő Gheorgheni Csiki Zoltán 0 0 0
18 Török Tibor-Dániel Colegiul National "Octavian Goga " Miercurea Ciuc Burlacu Mihaela 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro