home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Iacob Paul Cristian Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 33 92 125 calificat
2 Borza Andrei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 33 88 121 calificat
3 Macarie Mihai Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 33 55 88 calificat
4 Negru Vlad Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 53 30 83
5 Popa Rareș Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 23 42 65
6 Feier Mihai Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 43 8 51
7 Toncea Andrei Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 20 23 43
8 Isărescu Mihai Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 33 8 41
9 Ștefan Laurențiu Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 28 0 28
10 Cucuian Vlad Gheorghe Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 18 7 25
11 Cristea Oana Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 13 8 21
12 Stroia Matei Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 0 21 21
13 Mafteiu Scai Roxana Teodora Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 10 0 10
14 Major Cosmin Valentin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 10 0 10
15 Roncea Alexandru Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 0 10
16 Suciu Lavinia Florina Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 10 0 10
17 Filip-Dud Mihai Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 8 8
18 Hanca Andrada Ioana Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 5 2 7
19 Boantă Marius Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 0 4 4
20 Spătaru Gabriel Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 0 1 1
21 Ardelean Raluca Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Lazăr Maria 0 0 0
22 Borza Vlad Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel 0 0 0
23 Botezat Dragoș Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina 0 0 0
24 Burleac Martin Bogdan Gabriel Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 0 0 0
25 Colteve Adrian Mihai Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 0 0 0
26 Cotișel Radu Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 0 0
27 Iorga Adina Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana 0 0 0
28 Medrea Andreea Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin 0 0 0
29 Micheș Mihnea Bogdan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 0 0 0
30 Niță Emanuel Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela 0 0 0
31 Novak Cristian Antonio Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
32 Pătruț Anita Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin 0 0 0
33 Popa Cristi Ionel Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet 0 0 0
34 Schmidt Robert Ervin Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 0 0 0
35 Smeu Răzvan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
36 Toma Valentin Ioan Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Giurgiu Claudiu 0 0 0
37 Vințan Florin Iulian Colegiul Național ”Decebal” Deva Iacob Cosmina, Popa Ion 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro