home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Hunedoara

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Irimie Cătălin Emilian Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana 58 20 78 calificat
2 Crăciun Cătălin Colegiul Național ”Decebal” Deva Badiu Oana 51 20 71
3 Dumitrescu Dragoș Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 24 10 34
4 Hoancea Bogdan Colegiul Național ”Decebal” Deva Faur Haynal 3 20 23
5 Buta Liana Colegiul Național ”Sabin Drăgoi” Deva Lupu Constantin 0 20 20
6 Falk Bogdan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 20 20
7 Hristache Alexandru Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana 0 20 20
8 Popa Răzvan Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 20 20
9 Moisă Nicolae Colegiul Național ”Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana 13 0 13
10 Danciu Sebastian Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria 0 10 10
11 Dinea Mădălina Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena 3 0 3
12 Marcu Victor Ștefan Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Luckacs Ioana 3 0 3
13 Ghiurea Andrei Ștefan Colegiul Național ”Decebal” Deva Coman Brîndușa 0 2 2
14 Biro Gabriel Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 0 0
15 Bulz Gabriel Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria 0 0 0
16 Chiriță Cristian Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 0 0 0
17 Ciobârcă Ciprian Gabriel Liceul Teoretic ”Mircea Eliade” Lupeni Ianc Vasile 0 0 0
18 Cioloca Claudiu Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana 0 0 0
19 Ciubotaru-Bret Paul Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena 0 0 0
20 Ciulea Vasile Alexandru Colegiul Național de Informatică ”Carmen Sylva” Petroșani Lazăr Maria 0 0 0
21 Csoka Ervin Colegiul Național de Informatică ”Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria 0 0 0
22 Golcea Alexandru Colegiul Național ”Avram Iancu” Brad Lungu Felicia 0 0 0
23 Mănăsoi Teodor Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Petroșani Dojcsar Marilena 0 0 0
24 Ocolișan Rareș Vasile Colegiul Național ”Iancu de Hunedoara” Hunedoara Mafteiu Scai Liviu Octavian 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro