home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tomoiagă Alexandru Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 66 2 68 calificat
2 Pop Darius Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 30 20 50
3 Grigor Sebastian Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 24 20 44
4 Katona Andrei Ioan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 9 20 29
5 Bumbaş Antoniu-Ionuţ-Vasile Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Diaconescu Adriana 3 20 23
6 Danci Bianca Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 3 20 23
7 Mănăilă Petruț Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 0 20 20
8 Solcan Moise-Daniel Liceul Teoretic "Petru Rareş" Târgu Lăpuş Chindriş Liviu Ion 0 20 20
9 Tyekar Dan Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 0 20 20
10 Moni-Mate Erik Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 3 10 13
11 Dumitru Cristian-Florin Liceul Teoretic "Petru Rareş" Târgu Lăpuş Chindriş Liviu Ion 0 10 10
12 Bondrea Alexandru Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 0 6 6
13 Szabo Vlad Mihai Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 3 0 3
14 Voiţ Radu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen 3 0 3
15 Chertiţă Cătălin Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 0 2 2
16 Bledea Elias Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 0 0 0
17 Bocuț Oana Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 0 0 0
18 Debreţeni Ella Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 0
19 Fârte Răzvan Dan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Kalmar Violeta 0 0 0
20 Fovas Denis Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmaţiei Roşca Ovidiu 0 0 0
21 Gametzy Eugen Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria, Kalmar Violeta 0 0 0
22 Libotean Florinel Daniel Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 0 0 0
23 Pop Paul Darius Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 0 0 0
24 Tămaş Bogdan David Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Bologa Monica 0
25 Vlad Simion Colegiul Naţional "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro