home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Maramures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ilieș Dragoș Ionuț Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 71 25 96 calificat
2 Gălăţanu Tiberiu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria 90 0 90 calificat
3 Suciu Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria 55 25 80 calificat
4 Petrica Norbert Mark Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 46 30 76 calificat
5 Roșca Oana Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț, Roșca Ovidiu 40 20 60
6 Sas Diana-Alexandra Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian 20 25 45
7 Buciuman Adrian Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Anton Carmen, Moldovan Rodica 20 20 40
8 Lapuşan Alex-Mihai Liceul Teoretic "Petru Rareş" Tārgu Lăpuş Miholca Cristian 20 20 40
9 Mih Denis George Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 20 20 40
10 Lodină Răzvan Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria 10 20 30
11 Damşa Dinu Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Kalmar Violeta, Belbe Maria 20 0 20
12 Jitaru Vasile Dumitru Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 20 0 20
13 Pop Vlad Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Belbe Maria 10 0 10
14 Poruțiu Adrian Cristian Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare Muntean Rareș Mircea 5 5 10
15 Satmari Iulius Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 6 0 6
16 Șolobot Eric Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela, Diaconescu Adriana 0 5 5
17 Boer Bogdan Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 0 5 5
18 Andrei Denis Norbert Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 0 0 0
19 Babiciu Voicu Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare Muntean Rareș Mircea 0 0 0
20 Berinde Thomas Colegiul Naţional "Gheorghe Şincai" Baia Mare Bologa Monica 0 0 0
21 Cermac Alexandru Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Filip Adela 0 0 0
22 Cudrici Carina Colegiul Național "Dragoș Vodă" Sighetu Marmației Bodnariuc Dănuț 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro