home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Turturică Răzvan Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 100 89 189 calificat
2 Turdean Alexandru Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 83 100 183 calificat
3 Toșa Andrei Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 80 100 180 calificat
4 Chiorean Tudor Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 39 100 139
5 Gal Robert-Rudolf Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Incze Katalin 53 24 77
6 Linca Răzvan Cosmin Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 14 61 75
7 Harsan Sabin Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 28 44 72
8 Dalnoki Szabolcs Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Incze Katalin 43 43
9 Popa Andrei Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 38 4 42
10 Cenan Ionuț Adrian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 28 12 40
11 Bajan Vlad Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 33 2 35
12 Matyus Zsolt Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Incze Katalin 28 28
13 Rosca Ioan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 28 0 28
14 Lazar Alexandru Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 13 8 21
15 Asztalos-Balasy Daniel Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures BalŠzs-Oldal Katalin 18 18
16 Somodi Istvan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 0 8 8
17 Bucur Dinel Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Gorea Claudiu-Cristian 0 4 4
18 Gabor Attila Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Toth Tivadar 0
19 Gherman Filip Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 0 0
20 Keresztes Levente Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures BalŠzs-Oldal Katalin 0
21 Lovasz Botond-Gyorgy Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Incze Katalin 0 0
22 Petres Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures BalŠzs-Oldal Katalin 0
23 Pop Andrei Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Gorea Claudiu-Cristian 0 0 0
24 Szekely Arthur Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Toth Tivadar 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro