home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Moldovan Andrei Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela 72 76 148 calificat
2 Horea Horea Ștefan Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela 51 60 111 calificat
3 Tolan Cristian Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Mărginean Manuela 72 20 92 calificat
4 Pastor Adrian Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 66 20 86
5 Magdo Sandor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna 3 28 31
6 Kondert Matyas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna 3 20 23
7 Barabasi Csongor Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 0 20 20
8 Fratila Nicolae Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Tarta Viorel 0 20 20
9 Nagy Eszter Jahel Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko 0 20 20
10 Olar Andrei Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 0 20 20
11 Moldovan Andrei_ Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Dan Petrisor 3 12 15
12 Osztian Palma Rozalia Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna 0 4 4
13 Balan Paul Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 3 0 3
14 Burduv Delia Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 3 0 3
15 Balas Botond Barna Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna 0 0 0
16 Farcas Razvan Claudiu Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Dan Petrisor 0 0 0
17 Ferencz Andras Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 0 0 0
18 Moldovan Alexandru Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Tarta Viorel 0 0 0
19 Musat Andreea Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Marginean Manuela 0 0 0
20 Pintea Iosua-Caleb Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 0 0 0
21 Suto Agoston Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Ignát Judit-Anna 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro