home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dan Alexandru Colegiul Național Unirea Tîrgu-Mureș Szabo Zoltan, Csifo Laszlo Lorand 100 60 160 calificat
2 Nașca Sergiu Alin Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Bogdan Sanda, Amanoae Iulian 51 36 87 calificat
3 Muresan Raul Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 31 52 83
4 Florea Andrei Mihai Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 54 20 74
5 Szabo Botond Ferenc Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika 66 0 66
6 Ciurca Tudor Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 9 52 61
7 Stefan Sebastian Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 30 20 50
8 Kucsvan Attila Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika 24 20 44
9 Pal Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 24 18 42
10 Muresan Bogdan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 3 36 39
11 Bondor Tamas Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Osztian Erika 24 0 24
12 Vajda Lorand-Szilard Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Simon Maria-Magdolna 24 0 24
13 Acs David Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 0 20 20
14 Forgaci Paul Liceul Tehnologic Electromures Tirgu-Mures Kondert Eniko 0 20 20
15 Lorinczi Norbert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 0 20 20
16 Kucsvan Zsolt Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 0 10 10
17 Karacsony Antonio Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan 3 0 3
18 Mare Cosmin Adrian Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan 3 0 3
19 Nasca Bogdan Catalin Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Bogdan Sanda, Amanoae Iulian 3 0 3
20 Chelarescu Paul Constantin Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 0
21 Jancso Henrietta Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 0 0 0
22 Moldovan Vlad Liceul Tehnologic Petru Maior Reghin Szabo Zoltan 0 0 0
23 Nagy Daniel Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Fejér Magdolna 0 0 0
24 Prunean Gabriel Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Gorea Claudiu-Cristian 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro