home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Mures

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tocaciu Valeria Andrada Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia 65 25 90 calificat
2 Mailat Radu Ionuț Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Mailat Ildiko 25 35 60 calificat
3 Moldovan Rareș Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian Tîrgu-Mureș Racoți Mihaela 25 35 60 calificat
4 Nita Dan Lucian Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 21 35 56
5 Fulop Marton Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 20 35 55
6 Moldovan Dragos Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 20 35 55
7 Sopterean-Pop Adrian Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 25 30 55
8 Hanusz Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 40 40
9 Somai Norbert Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 20 20 40
10 Sonea Ovidiu Dan Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 20 20 40
11 Draghici Septimiu Constantin Liceul Tehnologic Nr.1 Ludus Botezan Claudia 20 10 30
12 Farcas Maria Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 20 5 25
13 Halasz Botond Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 20 5 25
14 Hilbert Dennis Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 25 25
15 Stoica Attila Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 20 5 25
16 Moldovan Valentin Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 16 5 21
17 Blaga Bogdan Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Mailat Ildiko 20 0 20
18 Moldovan Raul Ovidiu Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 0 20 20
19 Moldovan Andrei George Colegiul National Unirea Tirgu-Mures Csifo Laszlo Lorand 20 0 20
20 Szabo Henrietta Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balázs-Oldal Katalin 20 0 20
21 Dica Mihai Antonio Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin 0 15 15
22 Moldovan Armina Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Racoti Mihaela 12 12
23 Cseke Tamas Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Balázs-Oldal Katalin 5 5
24 Dordea Vlad Colegiul National Alexandru Papiu Ilarian Tirgu-Mures Mailat Ildiko 0
25 Felegean Sebastian Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin 0
26 Mehedin Bogdan Mihai Colegiul National Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin 0 0
27 Vinczi Richard Liceul Teoretic Bolyai Farkas Tirgu-Mures Jakab Irma Tünde 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro