home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Neamt

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nedelcu Mihai-Vlad Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel 65 25 90 calificat
2 Rotaru Gheorghe-Iulian Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel 11 75 86 calificat
3 Tîrniceriu Andrei Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru 21 40 61
4 Minuţ Mihai-Dimitrie Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru 40 20 60
5 Apetrei Codrin-Andrei Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel 30 25 55
6 Blaga Andrei-Mihai Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Blaga Gabriela, Ene Dumitru 40 15 55
7 Dorneanu Eduard-Gabriel Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru 20 25 45
8 Filip Vasile Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru 20 25 45
9 Vasiliu Ana Colegiul Național "Ștefan cel Mare", Orașul Tîrgu-Neamț Cracană Ioan 45 0 45
10 Cozma Laura Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 20 20 40
11 Donici Alexandra-Maria Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin, Moldovanu Florin 20 20 40
12 Ivașcu Vlad-Alexandru Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin, Moldovanu Florin 20 20 40
13 Stanciu Victor-Nicolae Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin 26 5 31
14 Avadanei Paul-Vlad Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Gavril Petru Florin 21 0 21
15 Ciubotariu Vlad-Călin Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru 20 0 20
16 Damian Alexandru Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 20 0 20
17 Nicolau Ovidiu-Pet​ru Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Municipiul Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin 20 0 20
18 Matei Ana-Ruxandra Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 15 0 15
19 Tălmăcel Sergiu Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 15 0 15
20 Mircea Adrian-Mihai Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe, Ene Dumitru 5 5 10
21 Sandu Irina Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 10 0 10
22 Bodron Petru-Alexandru Colegiul Național "Ștefan cel Mare", Orașul Tîrgu-Neamț Cracană Ioan 5 0 5
23 Branea Alexandru Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Municipiul Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin 5 0 5
24 Susanu Andrei-Iulian Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara 0 5 5
25 Diac P. Gabriel Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara 0 0 0
26 Diac D. Gabriel Liceul Teoretic “Vasile Alecsandri”, Comuna Săbăoani Cojan Lilioara 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro