home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Vințan Radu Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 15 100 115
2 Braga Cristina Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta 43 20 63 calificat
3 Albu Sebastian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta 18 26 44
4 Barac-Antonescu Samuel Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin 43 0 43
5 Pravariu Alin Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta 43 0 43
6 Micu Elena Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta 28 0 28
7 Topor Mihai Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 23 23
8 Moga Amadeus Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin 18 0 18
9 Stănculescu Alexandru Paul Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 18 0 18
10 Luca Bogdan Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta 0 7 7
11 Mathe Cristian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta 0 5 5
12 Prisăcaru Antim Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta 5 0 5
13 Szoke Sergiu Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin 5 0 5
14 Dezsi Marcus Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta 4 0 4
15 RÓnea Iulia Georgiana Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 4 4
16 Antinie Radu Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
17 Dragomir Darian Nicolae Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
18 Florea Adrian Cristian Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 0 0
19 Frățilă Ionuț Andrei Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
20 Ispas Ioan Alexandru Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 0 0
21 Mănescu Andrei Cătălin Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
22 Miclăuș Ionuț Dumitru Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
23 Nanu Paul Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
24 Oltean Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen 0 0 0
25 Poplăcean Ionuț Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
26 Pridie Ceridian Atanasie Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
27 Sideriaș Nicolae Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Voicea Loredana 0 0 0
28 Sima Iulia Nicoleta Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Demco Andreea 0 0 0
29 Urian Adrian Mircea Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Voicea Loredana 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro