home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 12-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Truță Mihai Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Enea Constantin 51 0 51
2 Bucur Timotei Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Ignat Cornelia 30 0 30
3 Oltean Ștefan Alexandru Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 24 6 30
4 Dicu Mădălina Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 3 20 23
5 Ceucă Alexandru Pavel Daniel Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Sibișan Mădălina 0 20 20
6 Secelean Gabriela Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 20 20
7 Todoran Alexandru Stefan Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 20 20
8 Enache Ioan Ovidiu Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Stănculescu Adina 3 0 3
9 Babă Silviu Andrei Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 0 0 0
10 Barac-Antonescu Daniel Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Ignat Cornelia 0 0 0
11 Căluțiu Andrei Nicolae Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Florea Delilah 0 0 0
12 Hanea Marius Sandro Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 0 0 0
13 Ioniță Bogdan Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 0 0 0
14 Popa Ștefan George Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Sibișan Mădălina 0 0 0
15 Răchita Răzvan Octavian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Stănculescu Adina 0 0 0
16 Rădoiu Cătălin Mihai Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Stănculescu Adina 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro