home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Sibiu

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Udrea Horațiu Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 100 40 140
2 Baciu Nicolae Eduard Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 60 20 80 calificat
3 Dragosin Alex Andrei Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 34 40 74 calificat
4 Gorea Ioan Colegiul Național \"Samuel von Brukenthal\" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 40 20 60
5 Pīrvu Rareş Paul Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia 50 0 50
6 Belea Andra Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia 21 20 41
7 Crăciun Alexandru Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 20 20 40
8 Tarnu Ilie-Cristian Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 20 20 40
9 Băcilă Radu Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia 17 20 37
10 Candea Tudor Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 20 15 35
11 Gāmfăleanu Vlad Colegiul Tehnic Energetic Sibiu Popa Virginia 20 15 35
12 Gogozan Ilie Danniel Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia 15 20 35
13 Mihali Vlad Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 10 25 35
14 Taloş Silvan - Adrian Colegiul Național \"Octavian Goga\" Sibiu Pătcaș Felicia 27 0 27
15 Boboc Bogdan Ioan Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 21 5 26
16 Holerga Flavius Adrian Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela 15 10 25
17 Luca Ioan Vlad Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela 20 0 20
18 Volosciuc Cristian Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 20 0 20
19 Marica Andrei Marian Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 15 0 15
20 Bīrsan Diana Liceul Tehnologic "Școala Națională de Gaz" Mediaș Vinți Margareta, Ignat Cornelia 12 0 12
21 Burla Alexandru Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia 5 0 5
22 Bernhardt Fabian Ştefan Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 4 0 4
23 Bārsan Ilie Casian Liceul teoretic "Axente Sever" Mediaș Florea Gabriela 2 0 2
24 Boncea Şerban Andrei Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu Oancea Monica, Stănculescu Adina 0 0 0
25 Cracea Darius Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Sibiu Hentea Delia 0 0 0
26 Cruceat Dan Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia 0 0 0
27 Drăgoiu Raul Ioan Colegiul Național "Samuel von Brukenthal" Sibiu Drăgan Marcel, Ciurea Stelian 0 0 0
28 Faur Dorotheea Lidia Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia 0 0 0
29 Florea Mihai Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia 0 0 0
30 Moldovan Radu Constantin Colegiul Național "Octavian Goga" Sibiu Pătcaș Felicia 0 0 0
31 Morari Ioan Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Blezu Claudia 0 0 0
32 Savu Cristian Gabriel Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș Blezu Claudia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro