home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Manghiuc Teodor Florin Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela 100 99 199 calificat
2 Doboș Paul Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa, Dumitrașcu Gabriela 15 100 115 calificat
3 Lazar Vlad Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Ovidiu - Marian 58 56 114 calificat
4 Șlincu Șerban Ștefan Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Ovidiu -Marian,Dana Marcu 48 39 87
5 Hariga George Codrin Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius 28 57 85
6 Bejenariu Ionuț Daniel Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 28 38 66
7 Cojocariu Ștefan Ciprian Colegiul National "Ştefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca 48 16 64
8 Andronache D. Simone Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa 28 31 59
9 Vultur David Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Ilincăi Florin 38 8 46
10 Bardan Adrian - Ovidiu Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița 15 20 35
11 Chirică M. Cristian Neemia Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa 33 0 33
12 Diaconu Călin Colegiul National "Dragoş Vodă" Măgurean Marius 15 11 26
13 Moroșan Ionuț Mihai Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 0 25 25
14 Solovan Ilarion Colegiul Național "Ștefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca 5 4 9
15 Murariu Vasile Alexandru Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela 0 8 8
16 Pavăl Răzvan Colegiul National "Ştefan cel Mare" Vlad Giorgie Daniel, Costineanu Veronica Raluca 0 8 8
17 Sofian Dominic Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hrisca Steluta 0 8 8
18 Candrea Laurențiu Vasile Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa, Dumitrașcu Gabriela 0 0 0
19 Cosovanu Andrei Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hriscă Steluța 0 0 0
20 Enăchioiu Teofana Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Bodnariu Mariana 0 0 0
21 Filip Andrei Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Petronela Marinela Aga 0 0 0
22 Franciuc Sergiu Daniel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela 0 0 0
23 Grigore Vlăduţ-Cosmin Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Ionescu Gabriela 0 0 0
24 Hojbotă Valentin Ionuț Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Hojbotă Rodica 0 0 0
25 Iacob Constantin Cristian Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 0 0 0
26 Maxim Tudor Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Daniela 0 0 0
27 Nicolaiev Paul Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius 0 0 0
28 Popovici Iulian Colegiul National "Mihai Eminescu" Brădățan Claudița, Popa Carmen 0 0 0
29 Rebenciuc Laurentiu Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Hrișcă Steluța 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro