home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Suceava

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ștefănescu Cristian Radu Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian, Ududec Marius 40 95 135 calificat
2 Tanislav Cosmin Gabriel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 67 20 87 calificat
3 Zăicescu Andrei Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian 45 20 65
4 Hreceniuc Cristian Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 35 25 60
5 Mihăluță Filip Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 35 25 60
6 Siran Ioan Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 25 35 60
7 Ficiuc Florin Sebastian Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian 40 15 55
8 Amaistroaie Radu Colegiul National "Eudoxiu Hurmuzache" Rădăuți Lazarescu Antoneta 30 20 50
9 Buraciuc Mihai -Calin Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen 21 25 46
10 Haja Florin Gabriel Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 46 0 46
11 Prună Ștefan Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian 35 10 45
12 Caciuc Octavian-Tudor Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen 20 20 40
13 Hănțăscu Raul Alexandru Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 20 20 40
14 Simion Ruben Andrei Colegiul National "Ştefan cel Mare" Hatmanu Cristina-Mihaela 20 20 40
15 Prodan Anca Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen 21 15 36
16 Miler Vlăduț Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 10 25 35
17 Niga Alexandru Constantin Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 10 25 35
18 Buga Eusebiu Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Cicu Dorina 30 0 30
19 Corjuc Vlad Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 10 20 30
20 Beilic Razvan Sbastian Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen 10 15 25
21 Doroftei Andrei Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 21 0 21
22 Simion Munteanu Paul Vasile Colegiul National "Ştefan cel Mare" Marcu Ovidiu-Marian 21 0 21
23 Balan Alexandru Colegiul National "Mihai Eminescu" Popa Carmen 20 0 20
24 Cosovan Cristina Irina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 20 0 20
25 Diac Adrian Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius 20 0 20
26 Lupașcu Ștefan Marcel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 20 0 20
27 Ungureanu Octavian Paul Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 20 0 20
28 Ungureanu Daniel Colegiul Na?ional ”Petru Rare?” Suceava Ududec Marius 20 0 20
29 Ursachi Ștefan Daniel Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 20 0 20
30 Mariuc Cătălin Colegiul National "Dragoș Vodă" Măgurean Marius 15 0 15
31 Atănăsoaie Flavius Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 11 0 11
32 Ailenei Siviu Narcis Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen 10 0 10
33 Zetu Beniamino Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 5 5 10
34 Șpac Robert Florian Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 8 0 8
35 Cerbu Vlad Colegiul National "Dragoş Vodă" Măgurean Marius 5 0 5
36 Dănilă Albert Colegiul Naţional "Nicu Gane" Fălticeni Ilincăi Florin 5 0 5
37 Savin Alexandru Andrei Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Măgurean Marius 0 5 5
38 Vasilcovschi Tudor Colegiul Alexandru cel Bun Gura Humorului Cicu Dorina 0 5 5
39 Ventuneac Andrei Tudor Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 5 0 5
40 Apostol Alexandru Sergiu Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 0 0 0
41 Cazamir Teodor Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Mariuc Florin 0 0 0
42 Cernișov S. Melody Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa 0 0 0
43 Cojocaru Camelia Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen 0 0 0
44 Doroftei Cristina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 0 0 0
45 Gavrilovici Cătălina Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 0 0 0
46 Iuga Ilie Bogdan Colegiul National "Mihai Eminescu" Pintea Eugen 0 0 0
47 Lefter George Colegiul "Alexandru cel Bun" Gura Humorului Cicu Dorina 0 0 0
48 Nenișcă Maria Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Aga Petronela Marinela 0 0 0
49 Palaghianu Dumitru Marius Colegiul National de Informatică "Spiru Haret" Freitag Gabriela, Mocanu Corina 0 0 0
50 Rotaru Ioana-Claudia Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian 0 0 0
51 Vaman Adina Colegiul National Militar "Ştefan cel Mare" Mariuc Florin 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro