home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Rochian Vlad-Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 100 100 200 calificat
2 Malekshahian Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 73 12 85 calificat
3 Cordun Cristina Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Ianc Felicia 33 40 73
4 Beles Damian Teodor Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 23 42 65
5 Stanici Sebastian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Bohm Cristina 48 4 52
6 Uleu Alexandru Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela 34 16 50
7 Luca Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 48 0 48
8 Pescaru Alexandru Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela 38 9 47
9 Miklos Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 0 44 44
10 Muthi Razvan Palatul Copiilor Timisoara Tarziu Mircea 38 3 41
11 Herman Paul Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia 28 8 36
12 Fistea Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 23 8 31
13 Trifa Teodora Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 0 28 28
14 Zambo Harris Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 28 0 28
15 Brumar Raul Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela 23 0 23
16 Lapuste Mihai-Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 23 0 23
17 Pantelimon Horia Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 9 13 22
18 Jager Patrick Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 18 0 18
19 Pela Flavia Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Bohm Cristina 18 0 18
20 Toth Alexandru-Florian Liceul Teoretic J.L.Calderon Timisoara Jitarasu Daniela 13 0 13
21 Kinzersky Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 10 0 10
22 Gergelyfi Levente Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Ilonczai Zsolt 0 8 8
23 Olariu Victor Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia 0 8 8
24 Luntraru Adriana Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Stanga Mirela 5 0 5
25 Arambasa Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Carnat Cristiana 0 0 0
26 Hoha Catalin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 0 0 0
27 Iures Tudor Palatul Copiilor Timisoara Tarziu Mircea 0 0 0
28 Licaret Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 0 0 0
29 Suici David Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Carabas Tatiana, Bogdanescu Simona 0 0 0
30 Szoke Denis Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Rosu Ovidiu, Manz Dorin 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro