home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ramneantu Emanuel Adrian Liceul Teoretic Nikolaus Lenau Timisoara Ruican Violeta 72 20 92 calificat
2 Brinzas Vlad Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 36 20 56
3 Matraguna Mihai Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 20 50 calificat
4 Chincea Raul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara/Palatul Copiilor Bohm Cristina, Junea Sanda, Tarziu Mircea 3 20 23
5 Rosu Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara/Palatul Copiilor Bohm Cristina, Junea Sanda, Gheju Nina 3 20 23
6 Predusel David Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Ujhelyi Manuela 0 12 12
7 Sosdean Lucian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Simulescu Adriana 0 10 10
8 Narita Alexandru Thomas Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Ianc Felicia, Simulescu Adriana 3 6 9
9 Burger Monica Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia 3 0 3
10 Ciuta Andrei Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia 3 0 3
11 Crisan Vasile Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia 3 0 3
12 Nemtoc Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 3 0 3
13 Branzan Denisa Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata, Ruset Ovidiu 0 0 0
14 Cojocaru Laura Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia 0 0 0
15 Craciun Darian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia 0 0 0
16 Debucean Caius Colegiul National C. Brediceanu Lugoj / Clubul Copiilor Lugoj Jeberean Marineta / Vida Cristian 0 0 0
17 Lazaroaia Ciprian-Nicolae Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 0 0
18 Militaru Mihai-Adrian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Simulescu Adriana 0 0 0
19 Mirea Andrei-Sergiu-Sorin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Ianc Felicia 0 0 0
20 Pocol Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 0 0 0
21 Radut Bogdan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata, Ruset Ovidiu 0 0 0
22 Tiboca Denis Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia 0 0 0
23 Vasile Robert Colegiul National C.D. Loga Timisoara Terovan Diana, Damian Lavinia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro