home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Timis

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Babalau Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 100 100 200 calificat
2 Vlad Raluca Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 100 100 200 calificat
3 Szasz Tamas Liceul Teoretic Bartók Béla Timisoara Mauzer Erika 55 100 155 calificat
4 Fara Vlad Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 65 25 90
5 Stiegelbauer Paul Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 65 25 90
6 Vlad Tudor Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau 65 25 90
7 Orosz Kelemen Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 65 20 85
8 Laitin Eduard Brata Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 45 20 65
9 Macovei Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 60 5 65
10 Florea Alexandru Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 25 30 55
11 Stroia Constantin-Dacian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 45 10 55
12 Curca Alexandru-Daniel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 31 20 51
13 Bokor Zalan Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 20 30 50
14 Cubitchi Alexander Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 20 50
15 Sosdian Bogdan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia 30 20 50
16 Gama Valentin-Maximilian Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 20 25 45
17 Moticica Sebastian Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau 25 20 45
18 Necula Dan-Gabriel Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 20 25 45
19 Pava David Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 20 25 45
20 Petrovici Raluca Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata 25 20 45
21 Stoica Theodor Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia 25 20 45
22 Lazureanu Calin Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica 20 20 40
23 Mironiuc Miriam Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 25 15 40
24 Murariu Sebastian Cosmin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 20 20 40
25 Vasile Madalina Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 20 20 40
26 Suciu Radu Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 25 10 35
27 Timar Andrei Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 20 15 35
28 Oproiu Constantin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 21 10 31
29 Bild Andreas Colegiul National C.D. Loga Timisoara Stanga Mirela, Damian Lavinia 20 5 25
30 Gurgus Alexandru Josef Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 20 5 25
31 Herisanu Cristian Nicolae Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Simulescu Adriana, Junea Sanda 10 15 25
32 Irimia Maria Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 10 15 25
33 Malicki Raisa-Alexandra Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 10 15 25
34 Ploscaru Calin Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau 20 5 25
35 Yuzgulen Behiye-Begum Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 15 10 25
36 Andra Radu Colegiul National Banatean Toma Rodica, Branga Monica 20 0 20
37 Rosu Alin-Petru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 20 0 20
38 Miculit Razvan-Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 15 0 15
39 Nistorescu Andrei Colegiul National I. Hasdeu Lugoj Torok Ladislau 10 0 10
40 Mateescu Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 5 0 5
41 Pap Denisa Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata 0 5 5
42 Sava Alexandru Liceul Pedagogic Carmen Sylva Timisoara Bogdanescu Simona, Carabas Tatiana 5 0 5
43 Barbu Bogdan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 0 0 0
44 Biberea Calin Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 0 0 0
45 Botean Catalin Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru 0 0 0
46 Camenita Bianca-Andreea Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Bohm Cristina 0 0 0
47 Cosmiuc Robert Liceul Teologic Baptist Timisoara Trandafir Livia 0 0 0
48 Dejica Cristian Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru 0 0 0
49 Dobre Bogdan Alexandru Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 0 0 0
50 Ilca Ioan Dragos Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 0 0 0
51 Ioncica Andrei Colegiul National C. Brediceanu Lugoj Ianculescu Doru 0 0 0
52 Mazilu Razvan Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 0 0 0
53 Samfirescu Stefan Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata 0 0 0
54 Stepanov Nicola Paul Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 0 0 0
55 Stratone Sergiu-Antonio Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 0 0 0
56 Szabo Liza Liceul Teoretic Bartok Bela Timisoara Mauzer Erika 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro