home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Drăgan Valentin Adrian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 43 73 116 calificat
2 Papa Victor Alexandru Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 58 54 112 calificat
3 Andrei Mihai-Valentin Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 48 44 92 calificat
4 FLORI DAMIAN-DUMITRU Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 68 12 80
5 Bădiță Marin-Georgian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 10 55 65
6 ROMANOIU ADRIAN-ION Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 33 0 33
7 Diaconescu Florin Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Cojocaru Nicoleta 15 15 30
8 Vīlculescu Bogdan Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella 23 0 23
9 Lazăr Maria Irina Colegiul Național \"Mircea cel Bătrān\" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 15 5 20
10 Craioveanu Iulian-Raul Colegiul Național Gib Mihăescu Drăgășani Nedelcuță Ana-Maria 5 8 13
11 RENTEA ROBERT-CONSTANTIN Colegiul Național \"Mircea cel Bătrān\" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 5 5
12 Cīrstea Ștefan Teodor Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Cojocaru Nicoleta 0 0
13 Croitorescu Mădălin Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella 0 0 0
14 DRĂGAN PETRUŢ-ADRIAN Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 0 0 0
15 MADAN IOAN-MIHAIL Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 0 0 0
16 Micle Sergiu Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Cataragă Issabella 0 0
17 Nicula Ștefan Dorin Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Aspru Octavian, Grecea Violeta 0 0 0
18 Popa Andrei Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 0 0 0
19 SIMA Alexandru Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea FARCAŞANU ANTOANELA, MLISAN MIRELA 0 0 0
20 Voinea Andrei-Ioan Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro