home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Valcea

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Badea Adrian Cătălin Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Violeta Grecea, Marius Nicoli 100 100 200 calificat
2 Petcan Miruna Elena Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 100 30 130 calificat
3 Arnăutu Andrei Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 80 40 120 calificat
4 Brabete Adrian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 75 20 95 calificat
5 Scarlat Elena Anca Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 45 20 65
6 Niță Andrei - Cristian Colegiul Național \"Mircea cel Bătrān\" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 22 40 62
7 Ciucă Adrian Marian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 25 35 60
8 GRIGORE ANDREI-DANIEL Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 37 15 52
9 BUCIU ȘTEFAN Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 25 20 45
10 COLIBABA ALEXANDRU ANDREI Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 20 25 45
11 Proteasa Vlad Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Hancu Anamaria Magdalena 11 30 41
12 Mateescu Petru Colegiul Național \"Alexandru Lahovari\" Rm.Vālcea Hancu Anamaria Magdalena 20 20 40
13 Tăbārcă Natalia Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Violeta Grecea, Cojocaru Nicoleta 20 20 40
14 Șoaică Adelin Andrei Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 21 15 36
15 Cīrneanu Vlad Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Hancu Anamaria Magdalena 20 5 25
16 Nicula Andrei Sebastian Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 20 5 25
17 Oprea Lucian Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Violeta Grecea, Cojocaru Nicoleta 20 0 20
18 Nițescu Radu Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Violeta Grecea, Cojocaru Nicoleta 0 15 15
19 Pozinărea Ștefan Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Hancu Anamaria Magdalena 5 0 5
20 Bīgioi Eduard - Vasile Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 0 0 0
21 Cochintele Andreea - Elena Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 0 0 0
22 Giugioiu Marian Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Rm.Vālcea Hancu Anamaria Magdalena 0 0 0
23 GOGOASE GABRIEL Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 0 0 0
24 Kaproș Maria Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 0 0 0
25 Marinescu Eusebiu Mihai Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 0 0 0
26 Predescu Bogdan Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu , Loghin Mălina 0 0 0
27 TUDOSE-POPA VLAD-ALEXANDRU Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 0 0 0
28 ZOTICĂ MIHNEA-ANDREI Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea BULAT FLORIN, DUMITRESCU OVIDIU 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro