home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Chiriac Andrei Alexandru Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu, Andrei Grigorean 100 100 200 calificat
2 Popa Andrei Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu, Andrei Grigorean 100 100 200 calificat
3 Ciovnicu Narcis George Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 53 100 153 calificat
4 Huhurez Marius Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Nicu Vlad-Laurentiu 43 100 143 calificat
5 Bujoreanu Vlad Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 53 69 122 calificat
6 Mindrescu Andu Razvan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 33 64 97
7 Iftime Bianca Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 18 36 54
8 Oanea Smit Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 0 51 51
9 Palade Thomas Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica, Pracsiu Dan 15 24 39
10 Bosoi Bogdan Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 23 9 32
11 Silitra Florin Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 18 8 26
12 Constandache Andi Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion 10 8 18
13 Iordache Viorel Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 8 18
14 Ghiorghe Andrei Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Popica Camelia 5 0 5
15 Simion Andrei Ionut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 0 5 5
16 Ciulei Virgil Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 0 4 4
17 Necula Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 4 0 4
18 Buzamat Ionut Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 0 0 0
19 Calinciuc Theodor Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel 0 0 0
20 Ciobanu Daiana Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 0 0 0
21 Ciocan Dragos Constantin Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel 0 0 0
22 Darie Dragos Liceul Tehnologic Nicolae Iorga Negresti Matei Gabriel 0 0 0
23 Radu Ionut Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro