home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Vaslui

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Zaharia Stefan Tudor Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 100 100 200 calificat
2 Ciocan Catalin Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 80 35 115
3 Durlesteanu Radu stefan Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 50 40 90
4 Mariciuc Cecilia Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 65 25 90
5 Dragoi Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 50 20 70
6 Craiu Andrei Alexandru Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 35 25 60
7 Sava Vasile Daniel Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu Vaslui Ciurescu Florica 20 25 45
8 Burghelea George Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela 21 20 41
9 Mocanu Ada Astrid Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion, Mocanu Bogdan 20 20 40
10 Manaila Andrei Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 21 15 36
11 Pintilie Bogdan Ioan Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela 20 15 35
12 Toderica Alexandru Adrian Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 26 5 31
13 Anastasiei Marius Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Pracsiu Dan, Ursu Gabriela 20 10 30
14 Bita Alexandru Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 15 15 30
15 Dibu Matei Colegiul Economic Anghel Rugina Vaslui Leustean Liliana Cristina 5 20 25
16 Adam Ioana Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 20 0 20
17 Gemene Adrian Marian Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 20 0 20
18 Piscanu Virgil Stefan Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion 5 15 20
19 Angheluta Raluca Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad 10 0 10
20 Bulai Andrei Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 10 0 10
21 Odobesteanu Alexandru Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad 6 0 6
22 Ciripescu Teodor Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Giurcanu Vlad 5 0 5
23 Maximiuc Mihail Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion 5 0 5
24 Sava Andreea Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 5 0 5
25 Stafie Vladut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Sebeni Alina Maria 0 5 5
26 Carabas Robert Iancu Liceul Stefan Procopiu Vaslui Dan Pracsiu 0 0 0
27 Hlensche Sabina Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 0 0 0
28 Miron Raul Emilian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Barlad Mocanu Bogdan 0 0 0
29 Patras Fabian Colegiul National Cuza Voda Husi Daisa Rodica 0 0 0
30 Secrieru Robert Colegiul National Gheorghe Rosca Codreanu Gradinaru Ion 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro