home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Oncescu Costin Andrei 9 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian, Voroneanu Radu, Heidelbacher Andrei 100 100 200 calificat
2 Binica Nicolae 9 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 100 100 200 calificat
3 Centiu Emil-Vasilian 9 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 65 70 135 calificat
4 Marinescu Sebastian 9 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 100 35 135 calificat
5 Mirica Fanel Catalin 9 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Benghe Adrian 95 40 135 calificat
6 Ciobanu Valentin Eduard 9 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Raducu Serenela, Cosmin Alexandru 80 40 120 calificat
7 Dutulescu Andreea 9 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Dumitrascu Octavian 80 35 115 calificat
8 Dumitru Corneliu Vlad 10 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Cristea Marin 48 56 104 calificat
9 Streche Robert Catalin 11 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 72 100 172 calificat
10 Tanase Cosmin 11 Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Cornelia Nicoleta, Sutan Dana 66 20 86 calificat
11 Necula Onisim 12 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 51 100 151 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Vlad Stefan Marian 5 Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 85 85 calificat
2 Benghe Cristian 5 Scoala Gimnaziala "Mircea Cel Batran" Pitesti Cioara Paula 20 35 55 calificat
3 Chiriac Alexandru 6 Scoala Gimnaziala "Mircea Cel Batran" Pitesti Cioara Paula 79 30 109 calificat
4 Iacob Radu 7 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 30 90 120 calificat
5 Zamfir Radu 7 Scoala Gimnaziala "Matei Basarab" Pitesti Vlad Marian 80 40 120 calificat
6 Florea Daria 7 Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana 20 65 85 calificat
7 Cioc Alex Andrei 7 Scoala Gimnaziala "Traian" Pitesti Vlad Marian 30 50 80 calificat
8 Contor Andrei 7 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 40 40 80 calificat
9 Florea Alexandra 7 Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria 40 40 80 calificat
10 Sitaru Bogdan 8 Scoala "Sfantul Iacob" Campulung Dumitrascu Octavian 51 100 151 calificat
11 Mincu Daniel Marin 8 Scoala Gimnaziala " Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 37 100 137 calificat
12 Motoi Alexandru 8 Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Vlad Marian 15 45 60 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro