home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Boar Antonio Ionut 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Crina Salantiu 85 30 115 calificat
2 Horhat Razvan Catalin 9 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan 85 20 105 calificat
3 Pascalau Mihai 9 Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Bălan Adina 65 25 90 calificat
4 Bacotiu Octavian Gabriel 10 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu 25 100 125 calificat
5 Hasmasan Dragos Catalin 10 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cristina Lupsa, Crina Salantiu 15 100 115 calificat
6 Persa Vlad 10 Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Giurgea Mihaela , Petrilă Sonia 33 52 85 calificat
7 Nechita Sebastian 11 Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Bălan Gabriela , Bălan Adina 100 100 200 calificat
8 Lup Vasile 11 Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budisan Mirela 51 100 151 calificat
9 Farcas Calin 11 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Elena Buhan, Dana Vaida 24 100 124 calificat
10 Velea Alexandru 12 Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca Petrilă Sonia , Bălan Adina 100 100 200 calificat
11 Bodea Nicolae 12 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida 100 84 184 calificat
12 Rogoz Bogdan 12 Colegiul National "Andrei Muresanu" Dej Tomsa Ion Gelu 45 20 65 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Gabor Ioana 5 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Cristina Lupsa 20 60 80 calificat
2 Baciu Andrei 5 Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Dana Vaida, Cristina Lupsa 40 40 calificat
3 Rapeanu George 6 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj Napoca Calina Ramona 86 79 165 calificat
4 Marin Ciprian 7 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Ilea Lucian 50 100 150 calificat
5 Crisan Dragos 8 Colegiul National "Emil Racovita" Cluj-Napoca Calina Ramona 37 100 137 calificat
6 Pocola Octavian-Tudor 8 Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca 37 70 107 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro