home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Oprea Alexandru Gabriel 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 45 100 145 calificat
2 Lemeni Ioan Codrut 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 65 35 100 calificat
3 Filimon Radu 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 75 25 100 calificat
4 Lungu Razvan 9 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 75 20 95 calificat
5 Iordache Ioan-Bogdan 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 100 100 200 calificat
6 Manda David 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 100 100 200 calificat
7 Diaconu Andrei 10 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 25 100 125 calificat
8 Costan Miriam-Adriana 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 24 100 124 calificat
9 Taraban Dragos-Petru 11 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 72 44 116 calificat
10 Belcineanu Alexandru Ioan 11 Colegiul National "Carol I" Craiova Lica Ovidiu 51 20 71 calificat
11 Radulescu Adrian 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 51 76 127 calificat
12 Mita Denis Gabriel 12 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Dochia Marinela 51 52 103 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Negoescu Divia 5 Colegiul National "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria 30 70 100 calificat
2 Nicola Alexandra 5 Scoala Gimnaziala "Sf. Dumitru" Craiova Baluna Daniela 30 70 100 calificat
3 Ivancu Bogdan 5 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 45 20 65 calificat
4 Durlanescu Stefan 5 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela 25 30 55 calificat
5 Anghel Mihnea 5 Palatul Copiilor Preoteasa Cezarian 35 20 55 calificat
6 Ciuperceanu Vlad 5 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Grindeanu Mihaela / Nicoli Marius 10 20 30 calificat
7 Ionica Andra 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Vitelaru Sofia 100 100 200 calificat
8 Rezeanu Robert 6 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 37 79 116 calificat
9 Nicolae Radu-Mihai 6 Palatul Copiilor Preoteasa Cezarian 7 79 86 calificat
10 Dicu Adrian Emanuel 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 80 100 180 calificat
11 Udristoiu Alexandra Maria 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 80 100 180 calificat
12 Linca Nicolae-Robert 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova Nicoli Marius 80 55 135 calificat
13 Ghira Mihnea-Andrei 7 Colegiul National "Fratii Buzesti" Craiova / Palatul Copiilor Nicoli Marius/Preoteasa Cezarian 30 45 75 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro