home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Tocaciu Valeria Andrada 9 Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș Botezan Claudia 65 25 90 calificat
2 Mailat Radu Ionuț 9 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Mailat Ildiko 25 35 60 calificat
3 Moldovan Rareș 9 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Racoți Mihaela 25 35 60 calificat
4 Turturică Răzvan 10 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 100 89 189 calificat
5 Turdean Alexandru 10 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 83 100 183 calificat
6 Toșa Andrei 10 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 80 100 180 calificat
7 Moldovan Andrei 11 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 72 76 148 calificat
8 Horea Horea Ștefan 11 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 51 60 111 calificat
9 Tolan Cristian 11 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Mărginean Manuela 72 20 92 calificat
10 Dan Alexandru 12 Colegiul Național Unirea TÓrgu-Mureș Szabo Zoltan, Csifo Laszlo Lorand 100 60 160 calificat
11 Nașca Sergiu Alin 12 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Bogdan Sanda, Amanoae Iulian 51 36 87 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Pașcanu Antonia 5 Clubul Copiilor Sighișoara/Școala Gimnazială Radu Popa Sighișoara Ghiță Daniela, Mustață Gelu 20 30 50 calificat
2 Racoți Stelian 6 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Mailat Ildiko, Racoți Mihaela 24 70 94 calificat
3 Degeu Vlad 6 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Mailat Ildiko, Bogdan Sanda 60 21 81 calificat
4 Racheriu Nicolae 7 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Gorea Claudiu-Cristian 10 25 35 calificat
5 Pețan Paul Andrei 8 Colegiul Național Alexandru Papiu Ilarian TÓrgu-Mureș Bogdan Sanda, Amanoae Iulian 37 75 112 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro