home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Nedelcu Mihai-Vlad 9 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel 65 25 90 calificat
2 Rotaru Gheorghe-Iulian 9 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Onofrei Daniel 11 75 86 calificat
3 Stamatin Cristian 10 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Podbereschi Maria 85 100 185 calificat
4 Ventaniuc Iustinian 10 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Ene Dumitru, Podbereschi Maria 48 25 73 calificat
5 Gavrilă Andrei-Ionuţ 11 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Blaga Gabriela, Andone Elena 66 20 86 calificat
6 Crăciun Adrian-Petru 12 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 100 76 176 calificat
7 Ungurianu Ioan-Alexandru 12 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Nour Georgeta 3 52 55 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Duşa Ioana-Alecsandra 5 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Blaga Gabriela 20 0 20 calificat
2 Baltoi Teodor-Ioan 6 Colegiul Naţional „Roman Vodă“, Municipiul Roman Moldovanu Florin 0 20 20 calificat
3 Dăscălescu Cosmin-Ştefan 7 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Manolache Gheorghe 80 65 145 calificat
4 Tărniceru Tudor-Mihai 8 Colegiul Naţional „Petru Rareş“, Municipiul Piatra-Neamţ Olaru Liviu-Constantin 52 100 152 calificat
5 Apopei Cezar-Daniel 8 Colegiul Naţional de Informatică, Municipiul Piatra-Neamţ Mititelu Ana Mirela, Ene Dumitru 0 20 20 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro