home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 POPESCU ION ALEXANDRU 9 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU 100 100 200 calificat
2 MATEI GABRIEL 9 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU 55 40 95 calificat
3 GHERGHINA BOGDAN 9 Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Bals OLTEANU CRISTINA 65 20 85 calificat
4 TRASCA ANDREI 10 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU, OPREA BIANCA 48 68 116 calificat
5 PARVU DENISA 10 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina BĂLAN VIOLETA 38 39 77 calificat
6 DINCĂ LIVIU 10 Colegiul National "Ion Minulescu" Slatina KOVACS CAROL 0 74 74 calificat
7 DIMA EUSTAȚIU 11 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU, BĂLAN VIOLETA 100 20 120 calificat
8 BOROGHINĂ GABRIEL 11 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU, BĂLAN VIOLETA 30 60 90 calificat
9 RĂDULESCU DAN 11 Colegiul National "Radu Greceanu" Slatina POPESCU DORU ANASTASIU, BĂLAN VIOLETA 24 44 68 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 CONESCHI VLAD 5 SCOALA GIMNAZIALA "EUGEN IONESCU" SLATINA VIZONIE MIRELA, POPESCU DORU ANASTASIU 95 65 160 calificat
2 VĂDĂSTREANU ROBERT 6 SCOALA GIMNAZIALA "EUGEN IONESCU" SLATINA PIETRIS DANIEL, POPESCU DORU ANASTASIU 100 100 200 calificat
3 PĪRLEA ELIZA NATALIA 6 Liceul Teoretic "Petre Pandrea" Bals OLTEANU CRISTINA 59 70 129 calificat
4 Stanciu Gabriel Ciprian 7 Scoala Gimnazială Nr. 3 Slatina Dumbrăvescu Anda Claudia, POPESCU DORU ANASTASIU 80 100 180 calificat
5 STAICU ALEXANDRU 8 Scoala Gimnaziala "Eugen Ionescu" Slatina PIETRIȘ DANIEL, POPESCU DORU ANASTASIU 37 40 77 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro