home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Niculae Alexandru Vlad 9 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 75 100 175 calificat
2 Dinu Cristian 9 Colegiul National \"Mihai Viteazul\" Ploiesti Scheau Constantin 100 40 140 calificat
3 Bonifate Tudor Nicolae 9 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 75 20 95 calificat
4 Draghici Delia 9 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 55 20 75 calificat
5 Tudor Costin Razvan 10 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 100 100 200 calificat
6 Nicolescu Razvan Cristian 10 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 53 88 141 calificat
7 Prahoveanu Andrei 10 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 25 100 125 calificat
8 NONEA VICTOR ANDREI 10 COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Ripeanu Luminita 78 12 90 calificat
9 CHIVESCU BOGDAN ANDREI 11 COLEGIUL NATIONAL "NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA CONSTANTIN NATALIA 45 36 81 calificat
10 Copaciu Tiberiu-George 11 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Mircea Liliana/Lica Daniela 3 76 79 calificat
11 Dragulin Radu 12 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Lincan Iulia 45 28 73 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Țaga Stefan 5 Colegiul Național "Jean Monnet" Ploiesti Nastase Luminita/Ionescu Daniela 40 50 90 calificat
2 Dragan Andrei 6 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rīpeanu Luminita 100 79 179 calificat
3 Spiru Andrei Tudor 6 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rīpeanu Luminita 100 79 179 calificat
4 Cantar-Gogitidze Nicholas-David 6 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rīpeanu Luminita 86 79 165 calificat
5 Avram Rares Stefan 6 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Arseni Florentina/Lica Daniela 58 79 137 calificat
6 Tudose Maria Alexa 7 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 100 100 200 calificat
7 Savulescu Stefan 7 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 50 100 150 calificat
8 Ilasi Ioan-Alexandru 7 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu 50 95 145 calificat
9 Matei Alexandru 7 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu 80 40 120 calificat
10 Staicu Matei 7 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Lica Daniela 20 100 120 calificat
11 Dragulin David 7 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Alice Georgescu 40 75 115 calificat
12 Datcu George Valentin 8 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina 37 100 137 calificat
13 Damian Dan 8 Colegiul National I.L.Caragiale Ploiesti Dragomir Florentina/Lica Daniela 37 90 127 calificat
14 Capraru Adrian Mircea Daniel 8 Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dragomirescu Cristina 20 100 120 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro