home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ștefănescu Cristian Radu 9 Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrisor Adrian, Marcu Ovidiu-Marian, Ududec Marius 40 95 135 calificat
2 Tanislav Cosmin Gabriel 9 Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius 67 20 87 calificat
3 Manghiuc Teodor Florin 10 Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa,Dumitrașcu Gabriela 100 99 199 calificat
4 Doboș Paul 10 Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ștefănescu Daniela Narcisa, Dumitrașcu Gabriela 15 100 115 calificat
5 Lazar Vlad 10 Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Ududec Marius,Marcu Ovidiu - Marian 58 56 114 calificat
6 Dăscăliței Ciprian 11 Colegiul National "Ştefan cel Mare" Marcu Ovidiu-Marian, Vlad Giorgie-Daniel 51 92 143 calificat
7 Barcău Emanuel Teodor 11 Liceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Sestac Suzana, Bereholschi Paul 30 36 66 calificat
8 Bicsi Lucian 12 Colegiul National "Ştefan cel Mare" Marcu Ovidiu-Marian, Petrisor Adrian 100 100 200 calificat
9 Aiordăchioaei Marius 12 Colegiul Economic ”Dimitrie Cantemir” Suceava Marcu Daniela 24 68 92 calificat
10 Bădeliță Andrei Vlad 12 Colegiul Național ”Petru Rareș” Suceava Erhan Mihail 51 20 71 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Dumitrescul Eduard 5 Colegiul National "Ştefan cel Mare", Palatul Copiilor Suceava Marcu Daniela, Pînzaru Liviu 65 75 140 calificat
2 Turturean David Corneliu 6 Colegiul National "Ştefan cel Mare", Palatul Copiilor Suceava Costineanu Veronica Raluca, Pînzaru Liviu 37 100 137 calificat
3 Cuzenco Andrei Robert 7 Colegiul National "Ştefan cel Mare" Petrișor Adrian 90 40 130 calificat
4 Pauliuc I. Eduard Timotei 7 Liceul Teoretic Filadelfia Suceava Gavrilovici Zinica / Ștefănescu Daniela Narcisa 90 30 120 calificat
5 Salagean Dragoș Grigore 7 Colegiul Național "Petru Rareș" / Palatul Copiilor Suceava Dumitrașcu Gabriela / Pînzaru Liviu -Vasile 20 90 110 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro