home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Vlad Raluca 9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Junea Sanda, Simulescu Adriana 100 100 200 calificat
2 Babalau Alexandru 9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Manz Dorin, Lupse-Turpan Mircea 100 100 200 calificat
3 Szasz Tamas 9 Liceul Teoretic Bartók Béla Timisoara Mauzer Erika 55 100 155 calificat
4 Rochian Vlad-Mihai 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 100 100 200 calificat
5 Malekshahian Alexandru 10 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Lupse-Turpan Mircea 73 12 85 calificat
6 Ramneantu Emanuel Adrian 11 Liceul Teoretic Nikolaus Lenau Timisoara Ruican Violeta 72 20 92 calificat
7 Matraguna Mihai 11 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Rosu Ovidiu 30 20 50 calificat
8 Petenchea Alexandru 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Iordaiche Cristina, Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea 51 100 151 calificat
9 Ciocioman Oana 12 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara Carnat Cristiana, Lupse-Turpan Mircea 66 20 86 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Ciuleanu Vlad 8 Colegiul National C.D. Loga Timisoara Boar Renata 20 55 75 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro