home ONI 2015  |  ONIGim 2015 oji2015 InfONline 2015  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Alba   Arad   Arges   Bacau   Bihor   Bistrita-Nasaud   Botosani   Braila   Brasov   Buzau   Calarasi   Caras-Severin   Cluj   Constanta   Covasna   Dambovita   Dolj   Galati   Giurgiu   Gorj   Harghita   Hunedoara   Ialomita   Iasi   Ilfov   Maramures   Mehedinti   Mures   Neamt   Olt   Prahova   Salaj   Satu-Mare   Sibiu   Suceava   Teleorman   Timis   Tulcea   Valcea   Vaslui   Vrancea  

LICEU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Badea Adrian Cătălin 9 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Violeta Grecea, Marius Nicoli 100 100 200 calificat
2 Petcan Miruna Elena 9 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 100 30 130 calificat
3 Arnăutu Andrei 9 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 80 40 120 calificat
4 Brabete Adrian 9 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 75 20 95 calificat
5 Drăgan Valentin Adrian 10 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 43 73 116 calificat
6 Papa Victor Alexandru 10 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 58 54 112 calificat
7 Andrei Mihai-Valentin 10 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 48 44 92 calificat
8 POPESCU TEODOR CONSTANTIN 11 LICEUL PREDA BUZESCU BERBEȘTI COJANU OVIDIU-CATALIN 100 60 160 calificat
9 Ștefănescu Nicolae Mihai 11 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Rm.Vālcea Aspru Octavian, Cojocaru Nicoleta 51 52 103 calificat
10 Pașita Vlad - Mihai 11 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu 45 20 65 calificat
11 Popescu Andreea-Elena 12 Colegiul Național "Mircea cel Bătrān" Rm.Vālcea Arișanu Ana-Maria, Haller Antonia 24 34 58 calificat


GIMNAZIU



Nume / Prenume Clasa Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Diaconescu-Armășescu Mihai-Andrei 5 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu 30 75 105 calificat
2 Deaconescu Sabin-Mario 5 Școala Gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Mlisan Mirela 25 60 85 calificat
3 Gheorghe Liviu-Armand 6 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Mlisan Mirela 100 100 200 calificat
4 Cīrcioroabă Anca 6 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Mlisan Mirela 90 70 160 calificat
5 Dimitriu Andrei 6 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Mlisan Mirela 48 79 127 calificat
6 Dumitrașcu Andreea-Loredana 7 Clubul Copiilor Drăgășani Ciumăgeanu Constantin 40 100 140 calificat
7 Oprescu Teodor 7 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Mlisan Mirela 20 100 120 calificat
8 Kaproș Ana 8 Şcoala gimnazială "Take Ionescu" Rm.Vālcea Dumitrescu Ovidiu 91 100 191 calificat

gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro