home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

24 februarie 2016 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2016. Consultati sectiunea Regulament.

12 martie 2016 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Arges

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexe Adelina Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
2 Anghelache Cristian George Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian
3 Bolca Bianca Ioana Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian
4 Covaciu Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
5 Deaconu Radu Andrei Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian
6 Dima Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
7 Dumitru Costin Cosmin Scoala Gimnaziala ”Mircea Cel Batran” Pitesti Cioara Paula Constantina
8 Horvat Marin Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
9 Ianac Andrei Vlad Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian
10 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula Constantina
11 Iosifescu Darius Gabriel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
12 Ivascu Andreea Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
13 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula Constantina
14 Pastin Ivona Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
15 Pastin Ana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
16 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian
17 Radulescu Robert Stefan Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian
18 Radulescu Horia Filip Scoala Gimnaziala ”Mircea Cel Batran” Pitesti Cioara Paula Constantina
19 Solomon Stefania Iuliana Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana
20 Stan Catalin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
21 Streche Andrei Claudiu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta
22 Tudose Stefan Cosmin Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro