home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

24 februarie 2016 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2016. Consultati sectiunea Regulament.

12 martie 2016 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexandru Sabin Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
2 Andras Alin Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti Crisu Oana
3 Anghel Aytana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
4 Bocan Sabin Andrei Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Dicu Loredana
5 Braguta Mircea Eduard Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita
6 Constantinescu Ana-Maria Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita
7 Cursaru Ioana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
8 Datcu Oana Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
9 Dontu Alex Mihai Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita
10 Dumitru Alexandru Daniel Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita
11 Georgescu Sebastian Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti Crisu Oana
12 Ilie Lorena Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita
13 Istrate Eduard Cristian Colegiul National “Nicolae Iorga” Valenii de Munte Sandru Mihaela Carmen
14 Ivan Alin Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
15 Marcu Iuonut-Antonio Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
16 Neacsu Anemona Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita
17 Oprea Catalina Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
18 Pîrvu Sebastian Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
19 Popescu Vlad Ioan Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita
20 Sandulescu Alexandru Nicolae Scoala Gimnaziala "Sfanta Maria" Mizil Lica Daniela
21 Taga Stefan Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Rîpeanu Luminita
22 Tudor Iustin-Nicolae Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
23 Veleat Valentina Colegiul National ”Nichita Stanescu”, Ploiesti Nastase Luminita-Gabriela
24 Vermant Nicolas Scoala Gimnaziala „Sfantul Vasile” Ploiesti Petre Andreea
25 Vrabie Andra Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Ripeanu Luminita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro