home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  

Stiri

24 februarie 2016 Au fost publicate regulamentele, precizarile, sfaturile de buna practica si numarul locurilor pentru OJI / ONI 2016. Consultati sectiunea Regulament.

12 martie 2016 Au fost postate enunturile, solutiile si testele pentru gimnaziu si liceu (sectiunea SUBIECTE)

Gazduirea site-ului olimpiada.info este sprijinita de UPIR

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ȚăpÓrlan Mihai-Alexandru Clubul Copiilor Dragasani/Sc. Gim. Tudor Vladimirescu, Dragasani Ciumăgeanu Constantin
2 Andronie Darius Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
3 Avram Alexandru Mihail Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
4 Avrinte Teodor Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
5 Băiaşu David Alin Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
6 Bălaşa Radu Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
7 Bălan Bogdan Colegiul National Mircea cel Batran, Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu
8 Badea Octavian Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
9 Cioculeasa Andrei Vlad Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
10 Constantin Rareş Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
11 Constantinescu Mircea Colegiul National Mircea cel Batran, Ramnicu Valcea Dumitrescu Ovidiu
12 Drăghici Gabriel Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
13 Duinea Darian-Petre Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
14 GÓrban Călin Nicolae Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
15 Gruiţoiu Ana Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
16 Jibu Raluca Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
17 Manda Octavian Sc. Gim. Take Ionescu, Ramnicu Valcea Mlisan Mirela
18 Negoi Şerban Mihai Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
19 Petrison Andrei Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
20 Petrison Gabriel Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
21 Popescu Mircea Florian Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
22 Predescu Simona Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria
23 Sărdărescu Andrei Colegiul National de Informatica Matei Basarab, Ramnicu Valcea Grecea Violeta
24 Smărăndoiu Diana Sc. Gim. Anton Pann, Ramnicu Valcea Caralicea Valeria


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro