home ONI 2016  |  ONIGim 2016 oji2016 InfONline 2016  
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Judetul Arges

inapoi     rezultate cls 5 rezultate cls 6 rezultate cls 7 rezultate cls 8

Rezultate clasa a 5-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator P1 P2 Total
1 Linta Alexandru Gabriel Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula Constantina 100 79 179 calificat
2 Dumitru Costin Cosmin Scoala Gimnaziala ”Mircea Cel Batran” Pitesti Cioara Paula Constantina 75 55 130 calificat
3 Alexe Adelina Maria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 30 20 50 calificat
4 Pop Ioan Teodor Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 50 0 50 calificat
5 Horvat Marin Stefan Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 0 38 38 calificat
6 Radulescu Horia Filip Scoala Gimnaziala ”Mircea Cel Batran” Pitesti Cioara Paula Constantina 20 9 29
7 Iosifescu Darius Gabriel Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 5 20 25
8 Bolca Bianca Ioana Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 20 20
9 Ianac Andrei Vlad Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 20 0 20
10 Ilinescu Andrei Scoala Gimnaziala "Ion Pillat" Pitesti Cioara Paula Constantina 20 0 20
11 Dima Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 0 9 9
12 Ivascu Andreea Daria Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 5 3 8
13 Anghelache Cristian George Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian 0 0 0
14 Covaciu Alexandru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 0 0 0
15 Deaconu Radu Andrei Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian 0 0 0
16 Pastin Ana Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 0 0 0
17 Pastin Ivona Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 0 0 0
18 Radulescu Robert Stefan Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Pitesti Turcanu Adrian 0 0 0
19 Solomon Stefania Iuliana Colegiul National "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana 0 0 0
20 Stan Catalin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela 0 0 0
21 Streche Andrei Claudiu Colegiul National "Ion C. Bratianu" Pitesti Voica Nicoleta 0 0 0
22 Tudose Stefan Cosmin Scoala Gimnaziala "Alexandru Davila" Pitesti Vlad Marian 0 0 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: alin.burta[AT]profinfo.edu.ro